top of page

מדיניות החנות

solit_logo_transparent_edited.png

1 מבוא

1.1 "SOLIT” הינו אתר אינטרנטי למכירת תכשיטים (להלן:"המוצרים").

1.2 תקנון זה רשום בלשון זכר לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לשני בני המינים, כמו כן ליחיד ולרבים באופן שווה.

1.3 הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.

1.4 גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון, לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.

1.5 המחיר הינו כולל מע"מ אלא אם צויין מפורשות אחרת.

2 תנאי שימוש באתר

2.1 כל משתמש העונה על הקריטריונים הבאים רשאי לבצע קנייה:

2.1.1     המשתמש הינו מעל גיל 18 ובעל כרטיס אשראי תקף או חשבון פייפאל בבעלותו.

2.1.2     המשתמש הינו בעל תא דואר אלקטרוני פעיל ברשת האינטרנט.

2.1.3     המען אליו יש לספק את המוצרים הינו בישראל, ונמצא במפת החלוקה של רשות הדואר.

2.1.4     בעצם ביצוע העסקה המשתמש מצהיר כי הכרטיס באמצעותו מבוצעת העסקה שייך לו, או לתאגיד בשמו הוא מבצע את העסקה, כי הכרטיס הינו בתוקף וכי הינו מורשה על פי כל דין ו/או הסכם עם מנפיק כרטיס האשראי לבצע עסקה בסכום העסקה הרלבנטי.

 

2.2 ההזמנה באתר תתקבל ותשלח למזמין אם התנאים הבאים יתקיימו:

2.2.1     המוצרים המוזמנים זמינים במלאי במועד ביצוע ההזמנה. במידה והמלאי אזל לפני עדכון האתר אנו ניידע את הלקוח טלפונית ונאפשר לו לבחור בין הזמנת מוצר חלופי או ביטול העסקה.

2.2.2     פרטי ההזמנה מולאו נכון עבור משלוח וחיוב הלקוח/גולש. המשתמש מאשר כי הפרטים שהוזנו הינם נכונים, מלאים ומדויקים, ומסכים כי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשית על פי רצונו ובהסכמתו.

2.2.3     בעצם ביצוע העסקה המשתמש מצהיר כי הכרטיס באמצעותו מבוצעת העסקה שייך לו, או לתאגיד בשמו הוא מבצע את העסקה, כי הכרטיס הינו בתוקף וכי הינו מורשה על פי כל דין ו/או הסכם עם מנפיק כרטיס האשראי לבצע עסקה בסכום העסקה הרלבנטי.

2.2.4     פעולת רכישה תיחשב כמושלמת רק לאחר שהעסקה והגביה אושרה ע"י חברת האשראי או שהועבר תשלום דרך פייפאל. במידה והעסקה לא תאושר על ידי חברת האשראי תישלח למשתמש הודעה דוא"ל על כך. יובהר כי במקרה כזה יראו את ההזמנה כאילו לא בוצעה וחברת SOLIT תהיה רשאית לבטל את העסקה.

2.2.5     מועדי המשלוח של ההזמנה ייחשבו רק החל ממועד אישור העסקה על ידי חברת האשראי או תשלום לחשבון הפייפאל ולפי הזמנים המפורטים במדיניות משלוחים והחזרות.

3 אבטחת מידע ופרטיות

3.1 סליקת כרטיסי אשראי מתבצעת על ידי חברת ישראכרט דרך הפלטפורמה של חברת Wix מטעמי אבטחה. בנוסף ניתן לשלם גם דרך חברת פייפאל (PAYPAL) באמצעות האתר שלהם באופן מאובטח. פרטי כרטיס האשראי של הלקוח אינו נשמר אצל החברה ואינו מועבר לצד שלישי מלבד שימוש לצורך סליקה בחברות האשראי.

 

3.2 לשם ביצוע ההזמנה והמשלוח ללקוחות, החברה תאסוף מידע זיהוי אישי הכולל את שם המשתמש, כתובתו, מספר טלפון וכתובת דוא"ל שלו. החברה מתחייבת להגן על מידע זה ולאבטח אותו וכן שלא להעבירו לשום צד שלישי.

 

3.3 אם הצטרפתם למועדון הלקוחות שלנו אנו ניצור קשר דרך המייל בלבד מפעם לפעם כדי לעדכן על מבצעים וחדשות הקשורות ב"SOLIT". במידה ואינכם מעוניינים לקבל עדכונים במייל ניתן להסיר את האימייל שלכם מרשימת התפוצה בכל רגע נתון לפי ההוראות בתחתית המייל.

4 משלוח – אספקת המוצרים

4.1 החנות תדאג לאספקת המוצר שהוזמן באתר לכתובת כפי שהוקלדה על ידי הלקוח בדף ההרשמה, תוך המועד הנקוב על פי בחירת המשלוח. לגבי תכשיטים בעיצוב אישי - זמן המשלוח המתואר אינו כולל את זמן הכנת התכשיט כפי שמתואר בתיאור של כל תכשיט:

4.1.1 שילוח אקספרס עד הבית יהיה עד 5 ימי עסקים לאחר אישור העסקה. 

4.1.2 איסוף עצמי בתיאום מראש מאזור מרום נווה רמת-גן – הפריט יהיה מוכן לאיסוף עד 5 ימי עסקים לאחר אישור העסקה. במוצרי חריטה הפריט יהיה מוכן לאחר כ-8-14 ימי עסקים (לא כולל יום ביצוע ההזמנה).

4.2 החנות ו/או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים: 

4.2.1 כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חירום ונזקי טבע.

4.2.2 שביתה, עיצומים ותקלות אחרות אצל החברות להובלת המוצרים.

 

4.3 זמן המשלוח מצוין באתר והוא יכול להשתנות בהתאם לפריט הנבחר. בהזמנה הכוללת פריט שרשום עליו כי זמן המשלוח ארוך יותר - כל ההזמנה תצא יחד על פי זמן המשלוח של פריט זה. יום עסקים אינו כולל שישי, שבת, ערבי חג, חג וחול המועד.

 

4.4 דמי משלוח

4.4.1 דמי המשלוח אינם כלולים במחיר המוצר, הלקוח בוחר את סוג המשלוח בעמוד "עגלת הקניות" שם ימצא מחיר ליד כל סוג משלוח, מחיר זה יתווסף לסכום הסופי לתשלום.

4.4.2 במכירה בתשלומים רשאית החנות ו/או הספק לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.

5 אחריות

כל המוצרים הנמכרים באתר הם חדשים ונשלחים באריזתם המקורית. ניתנת אחריות של שנה לכל המוצרים באתר למעט מקרים של שימוש לא סביר.

האחריות אינה כוללת אבדות, איבוד חלקים, שברים, שריטות וקרעים.
הלקוח הינו אחראי להבאת התכשיטים לתיקון ולקיחתם חזרה.

6 ביטול רכישה והחזרת פריטים

6.1 ביטול הזמנה על ידי המשתמש:

6.1.1 האמור בסעיף זה כפוף לכל הוראות הדין ולרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א –  1981 (להלן – "חוק הגנת הצרכן") והתקנות מכוחו.

6.1.2 המשתמש יהא רשאי לבטל את רכישת הפריט שנרכש באתר זה בכל עת ממועד ביצוע ההזמנה ועד לתום 48 שעות ממועד האספקה או ממועד קבלת אישור העסקה, לפי המאוחר. לאחר המועד המפורט לעיל, לא ניתן לבטל את העסקה.

6.1.3 אם סופק המוצר ללקוח, חלה על הלקוח חובת החזרת המוצר אל החנות באמצעות דואר רשום בלבד. מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו, שלם, ללא שימוש וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.

6.1.4 החזר כספי יינתן כחוק מיום החזרת המוצר ל- "SOLIT". ההחזר יינתן לפי אמצעי התשלום בו הלקוח שילם. בגין ביטול עסקה ינוכו 5% מערך העסקה או 100 שח (הנמוך מביניהם). כמו כן, ההחזר הכספי לא כולל החזר עבור דמי המשלוח (במידה והמוצר נשלח כבר ללקוח).

6.1.5 כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.

6.1.6 לתשומת לבך, לא ניתן לבטל רכישה לגבי פריטים שיוצרו ו/או הוזמנו במיוחד עבור דרישות הקונה, ובכלל זה בהתאם למידותיו.

6.1.7 ביטול הרכישה ייעשה בכתב בלבד, באמצעות משלוח דוא”ל לכתובת servicesolit@gmail.com  וציון מטרת הפניה והצגת חשבונית הקנייה.

6.1.8 יודגש, כי SOLIT לא תשיב לקונה כספים ששולמו על ידו ולא תבטל את חיובו, בטרם יושב לרשותה הפריט שהקונה מבקש לבטל את רכישתו.

6.2 ביטול הזמנה על ידי SOLIT: 

החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:

6.2.1 נפלה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.

6.2.2 במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.

6.2.3 הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צויינה בדף ההרשמה.

6.2.4 במקרה ואזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה הזמנה, רשאית החנות לבטל את המכירה. הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון.

7 חשבון משתמש

מובהר כי "SOLIT" רשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי, בכל עת וללא צורך בהודעה מוקדמת כלשהי:

7.1 למנוע ממי מהמשתמשים את ההרשמה לאתר ו/או למועדון לקוחות ו/או השימוש באתר ו/או במועדון לקוחות ו/או בשירותים הניתנים במסגרתם ו/או באיזה חלק מהם ו/או להגבילם.

7.2 להפסיק את הפעלת האתר ו/או מועדון לקוחות ו/או כל חלק מהם (בין באופן זמני ובין לצמיתות).

7.3 לערוך שינויים ו/או תיקונים ו/או עדכונים בתוכן האתר ו/או בעיצובו וכן למחוק את תוכן האתר ו/או כל חלק ממנו.

7.4 לערוך שינויים ו/או תיקונים במדיניות ותנאי מועדון הלקוחות, לרבות במבצעים הנערכים במסגרתו, בהטבות הניתנות מכוחו, בתנאי מימושן של ההטבות, אופן מימושן וכיו"ב. מובהר כי האמור לעיל הינו בנוסף לכל זכות המוקנית ל"SOLIT" בתקנון זה ו/או מכח הדין.

7.5 מובהר כי אף שבעלי האתר נוקטים באמצעים לאבטחת תוכן חשבון המשתמש, הם אינם יכולים להבטיח בצורה מוחלטת את אי חשיפתו כתוצאה מחדירה לא מורשית ולגולש לא תהיה כל טענה כלפי בעלי האתר בגין נזקים אשר יגרמו כתוצאה מחדירה לא מורשית לחשבון המשתמש.

7.6 הגולש מתבקש להודיע לבעלי האתר באופן מיידי על כל חשד לשימוש לא מאושר שנעשה בחשבונו.

7.7 הגולש מאשר לבעלי האתר לשלוח לתיבת הדוא”ל שלו, לפי הפרטים אשר מסר לבעלי האתר, עדכונים ואישורים ביחס לפעולות הגולש באתר, הודעות לעניין שינוי התקנון או נספחיו, וכן מידע שיווקי.

8 הגבלת פרטיות

8.1 בעת שימוש בשירותי האתרים נאסף עליך מידע אשר נמסר על ידך ביודעין וכן מידע המשמש לצרכים סטטיסטיים.

8.2 מידע הנמסר ביודעין הנו, לדוגמה, מידע הנמסר על ידך במסגרת יצירת חשבון משתמש – מידע זה מזהה אותך באופן אישי, כלומר בשמך ובכתובתך ויכול לכלול מוצרים ושירותים שרכשת או ביקשת למכור, אמצעי התשלום אשר שימשו אותך, נתונים אישיים וכן הלאה.

8.3 מידע המשמש לצרכים סטטיסטיים הנו מידע מצטבר אשר אינו מזהה אותך אישית ואינו נשמר יחד עם פרטיך. מידע זה כולל, בין היתר, פרסומות בהם צפית, העמודים שבהם עיינת, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, כתובת האינטרנט שממנה פנית וכן הלאה.

8.4 ככל שנדרשים פרטים אישיים בעת רישום לשירותים באתרים, בעלי האתר יבקשו ממך רק את המידע הנחוץ במישרין לאספקת השירותים.

8.5 בעלי האתר לא ימסרו את פרטיך למפרסמים, אף שהם רשאים להעביר מידע סטטיסטי על פעילות המשתמשים באתר, ובלבד שמידע זה לא יזהה אותך אישית.

8.6 השימוש במידע שנאסף ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין, לשם הצרכים הבאים:

8.6.1 שיפור, שינוי, ביטול, העשרת או התאמת השירותים והתכנים המוצעים באתר.

8.6.2 התאמת תכני האתר, שירותים או מוצרים לתחומי ההתעניינות שלך.

9 הגבלת אחריות

9.1 בSOLIT ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמש ו/או לגולש ו/או למזמין ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.

9.2 באם נפלה טעות בתיאור הפריט באתר החברה, לא יחייב הדבר את החברה ו/או את הנהלת האתר.

9.3 בכל מקרה לא תישא החברה באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.

9.4 החברה אינה אחראית לשימושים שיעשו ע”י הלקוח ו/או המזמין שלא על פי שימוש סביר לפריטים אלה.

10 דין ושיפוט

10.1 הסכם זה מוסדר לפי חוקי מדינת ישראל בלבד.

10.2 הנך מסכים בזה כי בכל מחלוקת הנובעת מהשימוש באתר אינטרנט זה או הקשורה בו תחול סמכות השיפוט הבלעדית של בתי המשפט במחוז תל-אביב-יפו, ושם יהיה מקום השיפוט הייחודי.

11 כללי

11.1 התצלומים המופיעים באתר נועדו לצורך המחשה בלבד. החברה עושה את מירב המאמצים על מנת להבטיח שהתצלומים ישקפו את מאפייני הפריטים שיסופקו בפועל. עם זאת, ייתכנו שינויים ו/או אי דיוקים שמקורם בבעיות גרפיקה, טכניקה, שימוש בצגי מחשב ברזולציות שונות, שימוש בתוכנות שונות וכו'. מובהר כי SOLIT  אינה אחראית לטעויות מכל סוג שהוא שיופיעו באתר זה ובכלל זה טעויות במלל, טעויות בתיאור הפריט, במחירו, וכיוצ"ב והיא שומרת לעצמה את הזכות לבטל הזמנה שמקורה בטעות, כאמור.

11.2 החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק, בכל עת וללא משלוח הודעה מראש, את ייצורו של פריט כלשהו ו/או את הצעתו לרכישה ו/או מתן קשרי כלשהו על ידה והנך מוותר על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בקשר לכך.

11.3 החברה רשאית לשנות את הפורמט והתוכן של האתר מעת לעת.

11.4 החברה רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי להשהות את פעולת האתר או השירותים, כולם או חלקם, בכל עת לשם עבודות תיקון או עדכון או לשם שדרוג התוכן או הפונקציונאליות של האתר מעת לעת.

11.5 החברה תהיה רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לחדול מאספקת שירותים לאתר זה ו/או לחדול מהפעלת אתר זה, כולו או חלקו.

11.6 מחירי המוצרים באתר, תנאי האספקה, מחירי המשלוח, מספר התשלומים וכל נתון אחר באתר הינם לשיקול דעתה הבלעדי של חברת SOLIT.

11.7 כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, חומרים דיגיטליים, טקסטים, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלות הבלעדית של החנות.

11.8 אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר, אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החנות.

11.9 החברה שומרת על זכותה לשנות תקנון זה מעת לעת, מבלי לתת כל הודעה על כך מראש. רק ההוראות שיפורסמו בתקנון האתר, בעת ביצוע פעולה על ידי המשתמש, הן שיחולו על אותה פעולה, ויחייבו את המשתמש ואת החברה ו/או מי מטעמה. לפיכך, אנו ממליצים לקרוא את הגרסה המעודכנת של תנאי השימוש באתר זה. יובהר בזאת, כי בכל מקרה של סתירה ו/או שוני בין הוראות תקנון זה לבין כל פרסום אחר, יגברו הוראות תקנון זה.

bottom of page