top of page
חיפוש

המדריך המלא לבחירת טבעות לנשים


Credit: Freepik

תכשיטים, היו כבר מראשית ההיסטוריה, חלק אינטגרלי מהדרך של בני האדם, להגדיר את עצמם. תכשיטים היו תמיד, אלמנט עיצובי, דרכו נשים היו מספרות ללא מילים, על המעמד שלהן בחברה, על ההעדפות האישיות שלהן ועל האופן בו הן רואות את העולם. זה לא מקרה, טבעות תמיד היו ותמיד יהיו, אחד התכשיטים הפופולאריים ביותר, על ידי נשים מכל העולם. לא רק שזו הדרך שלך 'להפיץ את הלוק', אלא, מדובר על פריט המספר סיפור, כזה שימשיך גם לדורות הבאים. טבעות לנשים יש הרבה ולא פעם, המגוון העצום של האפשרויות, יכול להיות מבלבל. אבל אנחנו כאן בשבילך, כדי לתת לך מדריך פשוט וברור, דרכו תבחרי את התכשיט המתאים לך ביותר.


איך תבחרי טבעות לנשים בהתאם לסטייל שלך


רגע לפני שנדבר על המכניקה של עיצוב טבעות לנשים ועל סוגי החומרים השונים מהן אנו מייצרים טבעות, אנחנו רוצים לנצל את הפלטפורמה הזו כדי להגיד שבסופו של יום, הבחירה בטבעת כזו או אחרת, היא תמיד תלויה בטעם האישי שלך. אבל, כמו תמיד, יש כמה כללים מנחים בהם ניתן להיעזר אם את מתלבטת ולא בטוחה באיזו טבעת לבחור. כדי לעשות לך קצת סדר, יש לנו שלושה טיפים היכולים לעזור לך לבחור את הטבעת המתאימה לסגנון שלך.

טיפ ראשון, התאימי את הבחירה לסוג הלבוש האופייני לך: מי שאוהבת להתלבש באופן 'מינימלי', יכולה דווקא להעיז ולבחור טבעות עם נוכחות. אחרות, אלו שנוהגות לבחור לבוש צבעוני, דווקא מוזמנות לבחור טבעת בעיצוב קלאסי, כדי לאזן את המראה הכללי. מי שנוהגת ללבוש בגדים המשדרים 'בוהו שיק', יכולה ליהנות מטבעות המתכתבות עם הגישה הזו בעוד מי שדווקא אוהבת להתלבש בבגדים 'אורבניים', דווקא תהנה מתכשיטים בסגנון קלאסי, כזה שעובד תמיד.

טיפ שני, אל תתפתי לחשוב שאינך יכולה לענוד צבע כזה או אחר: יש נשים הבטוחות כי זהב לבן לא מחמיא להן ויש אחרות, מי שאף פעם לא יענדו זהב או כסף בגלל צבע העור שלהן. דעו, כל ההנחיות הללו שגויות והבחירה צריכה להיות רק על פי, הטעם האישי שלך. האמינו לנו, כל תכשיט יכול להיראות טוב על כל אחת, השאלה היא באיזה אופן תשלבי את הטבעת בתוך הלוק הכללי.


כמה מילים על עיצוב טבעות לנשים ועל חומרי הגלם בהם אנחנו משתמשים


עיצוב תכשיט הוא לא תהליך פשוט. אנחנו צריכים לשאול את עצמנו שאלות הנוגעות לפרופורציות, תפיסה אומנותית, קוו סגנוני וכן הלאה. מה שבטוח, הוא שמעל הכל אנחנו צריכים להקדיש תשומת לב לחומר בו אנחנו בוחרים להשתמש. לזהב יש אפקט מסוים, זהב לבן לעומת זאת, נותן לנו משהו קצת אחר. לא תמיד נרצה לשלב אבני חן או יהלומים, השאלה היא תמיד, איך נבחר את החומרים המדויקים, אלו שיתאימו לכל אישה, שעה שתענוד את התכשיט על ידה. מה שבטוח הוא שאנחנו תמיד נמליץ על בחירה של טבעת עשויה חומרים איכותיים. מכמה טעמים. הראשון, טבעת עשויה היטב, מזהב או כסף אמיתי, תהפוך לנכס אשר ימשיך גם לדורות הבאים. הטעם השני להמלצה שלנו היא משום שטבעת עשויה מחומרי גלם מעולים, לא תחליד ולא תישחק לאורך הזמן.


זה הזמן שלך להתחיל ליהנות


לבחור טבעת זה גם פשוט, כיף גדול. בשביל מה את עובדת כל כך קשה אם לא כדי להעניק לעצמך? כנסי לאתר וראי אילו טבעות צדות את עינייך.

Comments


bottom of page